Ożywiamy kulturę i sztukę

Uważamy, że kultura i sztuka są nieodłącznym elementem rozwoju regionu i materialną stronę życia powinna równoważyć strona duchowa, bez względu na to jak rozumiemy duchowość.

Zazwyczaj sponsorujemy sztukę w szerokim jej znaczeniu – od dzieł literatury po eventy/festiwale kulturalne. Wsparliśmy m.in. festiwal Metafizyczna Noc Artystyczna, wydanie tomiku „Świat bez pomysłu” Grażyny Banaszkiewicz lub „Kat wybacza ofiarom” Jerzego Utkina i wiele innych. Sami też staramy się promować lokalną sztukę i zabiegamy o sponsorów, by mogła ona rozkwitać, co uczyniliśmy m.in. poprzez kalendarz poetycki i kalendarz artystyczny połączony z publikacją tomiku poezji.

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy tworzeniu i promocji swojej sztuki w formie finansowej, rzeczowej lub konkretnej usługi skontaktuj się z nami.

Zachęcamy także, by w temacie promocji i sprzedaży sztuki skorzystać z wielu pomocnych wskazówek opublikowanych na portalu rynekisztuka.pl (szczególnie polecamy teksty z kategorii Poradniki). Polecamy również Poradnik Artysty stale rozwijany przez Akademickie Biuro Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Dodaj komentarz