Kandydaci do Rady Powiatu w Pile i Rady Miasta Piły

Kandydaci w wyborach samorządowych
do Rady Powiatu w Pile

Lista nr 12 – KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

Okręg 1 – Śródmieście, Zamoście
  1. KOMAROWSKI Eligiusz Piotr
  2. POCHYLSKI Przemysław
  3. JUDYCKI Robert Antoni
  4. KUJAWA Patrycja
  5. WŁODKOWSKA Katarzyna Agnieszka
  6. JOPEK Czesław Kazimierz
  7. CYBULSKA Bogumiła Maria
  8. PIETRYSIAK Aldona Ewa
Okręg 2 – Górne, Gładyszewo, Motylewo, Staszyce
  1. MADEJ Marian Edward
  2. JOPEK Józef
  3. WASILEWSKA Alina Krystyna
  4. MICHALSKA Magdalena Dorota
  5. PYZIAK Ryszard Feliks
  6. MAGNUCKA Agnieszka
Okręg 3 – Jadwiżyn, Koszyce, Podlasie
  1. PABICH Krzysztof
  2. SMĘDA-DRZYCIMSKA Karolina Anna
  3. GIEŁCZYK Marian Stanisław
  4. IWICKA-RADOMSKA Magdalena Anna
  5. POCHYLSKI Tomasz
Okręg 4 – Gmina Łobżenica, Wysoka
  1. WASIAK Kazimierz
  2. RAMUSIEWICZ Ewa
  3. GDANIEC Magdalena Kinga
  4. SOBOLEWSKA Agnieszka Katarzyna
  5. JOPEK Roman Alfons
Okręg 5 – Gmina Kaczory, Miasteczko Krajeńskie, Białośliwie
  1. STOKŁOSA Henryk Tadeusz
  2. ZAŁACHOWSKA Emilia
  3. STEPNOWSKI Krzysztof
  4. PRZYBYLSKA Małgorzata Violetta
  5. MIEDZIŃSKI Tomasz
Okręg 6 – Gmina Ujście, Szydłowo
  1. PIERKO Mirosław
  2. KRAWCZYK Iwona Krystyna
  3. NORKOWSKA Agnieszka Małgorzata
  4. LEWANDOWSKI Grzegorz
  5. KAMIŃSKI Marek
Okręg 7 – Gmina Wyrzysk
  1. SCHULZ Iwona Helena
  2. PERLIŃSKI Tadeusz
  3. NASRULLAH Almuetaz Bellah
  4. KLICZKOWSKI Andrzej
  5. SOBIESZCZYK Natalia Jadwiga

 

Kandydaci w wyborach samorządowych
do Rady Miasta Piły

Lista nr 13 – KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE

Okręg 1 – Śródmieście
  1. PYZIAK Zbigniew Paweł
  2. MATUSIAK Agnieszka Maria
  3. JAŃCZAK Dariusz
  4. MOMOT Monika Anna
  5. MIKOŁAJCZYK Marcin Jarosław
  6. GOLIŃSKA-PIGŁOWSKA Iwona Małgorzata
  7. WOLSKI Edmund Józef
Okręg 2 – Górne, Gładyszewo, Motylewo, Staszyce
  1. JOPEK Tomasz
  2. OWCZAREK Ewa Patrycja
  3. MESZYŃSKI Krzysztof Remigiusz
  4. JUŁGA Sylwia Anna
  5. KOLASA Robert
  6. KOT Magdalena
  7. LACH Magdalena Izabela
  8. RUTA Karolina
  9. WITT Maciej Bronisław
Okręg 3 – Jadwiżyn, Koszyce, Podlasie
  1. BARTOSZEWICZ Wiesław Witold
  2. SMAGUR Piotr
  3. MICHAELIS-NOWAK Justyna
  4. MASŁOWSKI Michał
  5. BUCHAJCZYK Anna Bożena
  6. PODLECKI Tomasz
  7. PABICH Magdalena
Okręg 4 – Zamość
  1. PYZIAK Paweł Marcin
  2. PIECHOCKA Emilia Marta
  3. NIŻYŃSKI Daniel Marcin
  4. KRUPA Tadeusz
  5. CIENIUCH-ŁUKOWSKA Anna Iwona
  6. KLITYŃSKI Paweł Waldemar
  7. JÓZEFSZCZYK Patrycja Barbara
  8. POCHYLSKI Mirosław